Protezavimas | Klinika PR

Protezavimas – tai danties kietųjų audinių anatominės formos ir spalvos atkūrimas, kai dėl įgimtos ar įgytos patologijos dantų neįmanoma atkurti plombinėmis medžiagomis. Taip pat, protezuojame ir po danties implanto įsriegimo procedūros. Atkuriamas prarastas sąkandis ir kramtymo funkcija.

Dantų protezų tipai:

  • Fiksuoti protezai – tai vainikėliai, tiltai, užklotai, laminatės ar ant implantų pritvirtintos restauracijos. Vis dažniau pacientai renkasi bemetalės – porceliano, cirkonio oksido, stiklo ar presuotos keramikos restauracijas, kurios yra tvirtos, pralaidžios šviesai ir itin estetiškos.
  • Išimami protezai – tai lanko atraminiai protezai ir dantų plokštelės, kuriais atkuriame labai nedidelį procentą kramtymo funkcijos.
  • Protezavimas ant implantų – pavieniai dantys, dantų tiltai ar visų dantų lankas tvirtinamas ant implantų.
  • Estetiniai dantų protezai – rekomenduojame, kai konservatyvios technikos (estetinis plombavimas, dantų balinimas) tampa neefektyvios, jų nepakanka arba nepageidaujate ortodontinio gydymo. Tokiu atveju atkurti gražią ir funkciškai stabilią šypseną padeda porceliano laminatės (venyrai) – tai plonos ir skaidrios plokštelės, kuriomis dengiame vieno, kelių ar visų dantų paviršių.

Mūsų klinikoje galite pasinaudoti atidėto mokėjimo paslauga BE JOKIO PABRANGIMO sąlygomis. Skaityti daugiau.

Rekomenduojami gydytojai

Paulius Rudauskas

Implantuojantis gydytojas odontologas